BOHEMIA INSTITUT s.r.o. – jazyková škola a veřejné kurzy

Vzdělávejte se v našich rekvalifikačních kurzech

Potřebujete se naučit cizí jazyk či získat manažerské dovednosti? Náš vzdělávací institut nabízí studijní programy s volitelnou skladbou. Jazyková škola zajišťuje pomaturitní jazykové studium, kurzy pro firmy i veřejnost. Přihlaste se na rekvalifikační kurzy managementu a obsluhy PC.

tel:
+420 274 776 256
fax:
+420 274 780 916
e-mail:
info@bi.cz
web:
www.bi.cz
  • Tuklatská 2105/3
  • Praha 10 - Strašnice
  • 100 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Velké slevy 10-40% při objednání INDIVIDUÁLNÍCH, FIREMNÍCH i SKUPINOVÝCH JAZYKOVÝCH KURZŮ.

Last minute: LETNÍ INTENZIVNÍ KURZY ANGLIČTINY.

First minute: POMATURITNÍ/INTENZIVNÍ jednoleté studium JAZYKŮ - ANGLIČTINA, NĚMČINA, FRANCOUZŠTINA, ŠPANĚLŠTINA, RUŠTINA

ZAHAJOVÁNÍ KURZŮ KAŽDÝCH 6 TÝDNŮ, LAST MINUTE LETNÍ SEMESTR

Jazyková škola se specializací na pomaturitní studium

Už od roku 1991 nabízí náš vzdělávací institut studium nejžádanějších jazyků ve všech stupních pokročilosti. Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a ruštiny probíhá ve skupinách, miniskupinách i individuálně. Kvalifikovaní lektoři udrží vaši pozornost systematickou, konverzační a gramaticky vyváženou výukou. Samozřejmostí jsou odpovídající studijní materiály.

Jazyková škola organizuje pomaturitní studium jazyků se zachováním výhody statusu studenta po dobu studia. Jeho výhodou je vysoká intenzita (20 a více hodin týdně) za příznivou cenu a kombinace zkušených českých a zahraničních lektorů. Studenti mají možnost ukončit studium oficiálním jazykovým osvědčením, státní nebo mezinárodní jazykovou zkouškou. Naše jazyková škola je akreditovaným testovacím centrem ETS Global (např. zkoušky TOEIC, TFI či WiDaF).

Vypisujeme také jazykové kurzy pro veřejnost na půl roku pro skupiny10–14 osob, flexibilní semestr (4 měsíce) a midsemestr (2 měsíce) pro miniskupiny o počtu 5–10 osob. Máte zájem o tříměsíční studium a složíte mikroskupinu 2–4 studentů? Vyžádejte si termíny. Rádi byste se zdokonalili v konverzační angličtině? Kontaktujte nás a my vám nabídneme tříměsíční studium. Jste dyslektik nebo nemáte jazykové "buňky"? Nevadí. S naší na míru právě vám šitou metodou výuky uděláte pokroky raz dva.

Rekvalifikační kurzy Management a Obsluha PC

Rekvalifikační kurzy Management a Obsluha PC s mezinárodní certifikací IES (London) mají akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Jsou ucelenými projekty, které mají za cíl vzdělávání a výcvik řídících pracovníků všech úrovní. Nemůžete studovat denně? Máme pro vás individuální studijní program. Oba rekvalifikační kurzy navíc můžete kombinovat, popř. spojit s intenzivním jazykovým studiem.

Poradenství, studium v zahraničí a pronájem školicích prostor

Náš institut se věnuje i poradenství v oblasti řízení lidských zdrojů. Zaměřujeme se na psychodiagnostiku, expertní činnost při výběru pracovníků a jejich hodnocení nebo na firemní vzdělávání.

Dlouhodobě zajišťujeme studijní pobyty a odborné stáže na zahraničních středních školách a univerzitách. Spolupracujeme se školami a jazykovými centry v Německu a Anglii, dále pak v USA, Austrálii nebo Francii. Vyřídíme ubytování a stravu, popř. i dopravu, pojištění a víza.

Hledáte vhodné a snadno dostupné prostory pro školení či prezentační akce? Objednejte si pronájem našich vybavených učeben. Sídlíme 10 min. od centra Prahy v blízkosti Vinohradské ulice.

SKUPINOVÉ KURZY JAZYKŮ ZAHAJUJEME i v březnu a dubnu, letní kurzy od června - července - srpna - září

MINISKUPINY či MIKROSKUPINY všech jazyků, trimestrální i půlroční. Informujte se o aktuálních již potvrzených možnostech telefonicky: 602 299 847 nebo osobně v naší kanceláři.

VŽDY NAJDEME NEJVÝHODNĚJŠÍ ŘEŠENÍ.

OVĚŘENÉ REFERENCE KLIENTŮ A STUDENTŮ ŠKOLY

BOHEMIA INSTITUT nabízí jazykové kurzy všech typů - pro skupinovou veřejnost, individuální klienty, firemní zákazníky.

LAST MINUTE do jarních skupinových kurzů všech jazyků

KONVERZAČNÍ KURZY angličtiny od dubna … konečně začnete mluvit…

First minute do POMATURITNÍHO / INTENZIVNÍHO STUDIA 2022/2023 : angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, ruštiny.

Registrace do OBLÍBENÝCH INTENZIVNÍCH LETNÍCH KURZŮ AJ – nyní sleva first minute 20%– informujte se a... spojte horké léto s osvěžujícím kurzem …

Otevírací doba

  • Po 10:0013:00 15:3019:00
  • Út 10:0013:00 15:3019:00
  • St 10:0013:00 15:3019:00
  • Čt 10:0013:00 15:3017:00
  • 10:0013:00
  • Máme právě otevřeno

Jazykové kurzy

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.